4 нові технології ремонту доріг

Техніка і способи ремонту покриття розвиваються – а значить нам варто відстежувати цей процес. Бо завдяки покращенню технологій дороги стають безпечнішими, енергоефективнішими та краще спланованими.

Розглянемо інновації будівельної галузі.

Інтернет речей (IoT)

Це система об’єднаних мережею предметів (у даному випадку техніки), що полегшує контроль якості і скорочує час виконання робіт.

Наприклад, так можна відстежувати постачання матеріалів:

Датчики, встановлені на бортах вантажівок, автоматично визначать консистенцію і властивості сумішей

Вони ж дозволяють вносити необхідні корективи під час транспортування матеріалу з заводу на будівельний майданчик.

Великі масиви даних, зібрані з датчиків, надсилаються в хмару, де вони аналізуються на всіх транспортних засобах для подальшого вдосконалення виготовлення і перевезення сумішей, а також для оптимізації витрат.

Бордюри з вторинної сировини

У Великобританії сотні кілометрів бордюрів і дренажних систем побудовані з перероблених пластикових пляшок

Компанія Durakerb, що винайшла такий спосіб переробки, вже використала понад 70 мільйонів пластикових пляшок. І поля чистіші, і дороги надійніші.

Інтегроване будівництво доріг

Представлена в Німеччині система будівництва доріг QSBW 4.0 спирається на поєднання динамічної логістики, управління технікою, мобільних мереж та аналізу великих даних.

Існує постійний потік інформації між машинами, операторами і відділами планування. Спрощення взаємодії між усіма задіяними у роботах позитивно впливають на швидкість їх виконання та результат.

Дороги на сонячних батареях

Обладнані сонячними батареями дороги енергоефективні та безпечні.

Протягом дня виробляється тепло, яке розтоплює накопичений лід і сніг. Світлодіодні ліхтарі, вбудовані в поверхню, вмикаються вночі. Вбудовані дорожні знаки теж мають підсвітку, а тому краще помітні у непогоду.

Таке дорожнє полотно складається з трьох шарів:

Верхній – міцне скло з текстурою що забезпечує зчеплення автомобілів з покриттям

Середній  – шар фотоелектричних сонячних елементів у формі сот, які збирають сонячну енергію

Нижній – опорна плита, яка розподіляє енергію на інтегровані компоненти безпеки.

Ми, компанія Вайт, цікавимося новинами будівельної галузі, бо любимо нові завдання. Якщо вам потрібна будівельна техніка в оренду або ви шукаєте хто б виконав будівельні роботи – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів через контактну форму на сайті або за вказаними номерами телефонів.