5 інноваційних бетонів

Будівельна галузь розвивається – і матеріали разом з нею. Це може сильно змінити наші проєкти і міста у майбутньому. Розглянемо 5 цікавих новинок з виробництва бетону, одного з основних матеріалів майже будь-якої будівлі.

Гнучкий бетон

Таке уявити непросто, але вчені з Університету Мічигану створили бетон що можна згинати. Для цього до звичної суміші додали кварцовий пісок і волокно полівінілового спирту.

Матеріал вийшов у 500 разів гнучкіший за звичайний бетон, а також значно легший. Такий бетон буде особливо корисний у місцях з високою вологістю, оскільки менше кришиться, а отже і руйнується під впливом погоди.

Екобетон

Один із способів як зробити бетон екологічнішим – додавати летючу золу (відходи від спалення вугілля). Така суміш потребує менше води для виготовлення, плюс використання вторинних ресурсів це завжди добре.

Легкий бетон

Хоча згаданий вище гнучкий бетон легший за звичайний, є вид що важить ще менше.

Це бетонна суміш у поєднанні з вуглецевим волокном. Матеріал виходить міцний і простий у приготуванні.

Марсіанський бетон

Саме так 😊 Вчені розробляють матеріал, з якого можна буде будувати на Марсі, з використанням місцевих матеріалів – сірки замість води, наприклад.

Так що підготовка до марсіанських колоній триває.

Морквяний бетон

Дослідники з Ланкарстерського університету додали до бетону дуже мілкі частинки моркви. Завдяки цьому матеріал вийшов міцнішим та екологічнішим. Бетон з морквою менше тріскається та дозволяє використати відходи харчової промисловості.

Вчені та будівельники світу прагнуть вдосконалення галузі – матеріалів, що зроблять будівництвом надійнішим та більш екологічним. Ми, компанія «Вайт», слідкуємо за новинами про бетон, бо і самі розвиваємося та впроваджуємо нові технології у роботу. Тому наші клієнти задоволені результатом. Якщо вам потрібні послуги будівельної техніки, або виконання будівельних робіт – будь ласка, заповнюйте контактну форму на сайті або телефонуйте за вказаними номерами телефонів.