5 тенденцій розвитку будівельної індустрії

Сьогодні розглянемо нові напрямки розвитку будівельного бізнесу на думку Асоціації виробників обладнання (Association of Equipment Manufacturers (AEM)).

Автоматизація систем безпеки

Зараз розробляють системи попередження на будмайданчиках.

Нинішня техніка і системи спостереження за процесами вже накопичили багато даних про те, як, коли і після чого трапляються небезпечні ситуації. АЕМ зазначає, що наступна задача – навчитися вчасно використовувати ці знання для попередження цього.

Варіантом можуть бути сенсори, вбудовані як у машини, так і у захист робітників.

Багатопрофільні спеціалісти

Цей аспект доповіді організації пов’язаний з економікою США, серед причин як тренди глобальні – вплив війни і пандемії, труднощі з поставками, інфляція, так і локальні – як низький рівень безробіття і вихід досвідчених працівників на пенсію (а нові при цьому не приходять).

Тому у поєднанні автоматизації будівництва і нового підходу до роботи бачать вихід.

Як варіант – дистанційне управління будівельною технікою. Керувати екскаватором із власної квартири – це точно щось інноваційне!

Популяризація оренди

Гарна новина для нас 😊 Будівельна техніка багато коштує і потребує особливого ремонту і нагляду.

Тому все частіше забудовники будуть орендувати необхідні машини – щоб баланс витрат і прибутків був оптимальним.

Цінність даних

Оскільки будівельна техніка і робітники у США вже збирають і фіксують різну інформацію – наприклад, про погоду на майданчику, то ці дані можна теж використовувати. Як для власного, так і для суміжного бізнесу – наприклад, для створення мапи погоди.

Варіантів як і де використати таку інформацію багато, принаймні АЕМ бачать у цьому великий потенціал.

Важливість кібербезпеки

Чим більше буде автоматизованих процесів, тим важливішим буде захист всієї пов’язаної з ними інформації. Бо крадіжка чи незаконні зміни цих даних коштують забагато з усякого погляду.

Спеціалісти зазначають, що пам’ятати про кібербезпеку дуже важливо, оскільки інформація у сьогоднішньому світі – один з найцінніших ресурсів. Тому від її захисту, а отже надійності роботи компанії, залежать як прибутки, так і репутація.

Ми ретельно дотримуємося рекомендацій з кібербезпеки, стежимо за машинами автопарку і якістю проведених робіт, бо цінуємо наших клієнтів.

Тому якщо вам потрібен демонтаж будівлі, ремонт дороги, перевезення чи будівельна техніка в оренду – будь ласка, пишіть через контактну форму на сайті або телефонуйте нашим менеджерам. І вони доберуть гарний варіант.

Інформація про дослідження взята с сайту forconstructionpros.com