6 способів ефективніше використовувати паливо

Ціни на дизель і бензин ростуть. Але хоча будь-яка будівельна техніка споживає багато палива, існують декілька варіантів зменшення його розходу та економнішого використання.

Розглянемо, що варто робити на будівельному майданчику, щоб витрачати менше дизелю чи бензину.

  1. Виключити холостий хід

Звісно, це очевидна порада – але від того не менш ефективна. Варто глушити двигун якщо машина не працює. Це не тільки заощадить паливо, а і збільшить експлуатаційний строк техніки.

Якщо є функція вимкнення двигуна під час простою – варто її ввімкнути.

  1. Звертати увагу на індикатор техобслуговування

Регулярні техогляди, відстеження стану техніки і вчасний ремонт. Це – три кити збереження машини у гарному стані. А нормально працездатна будівельна техніка не тільки витрачає менше дизелю чи бензину, але і ефективніше і довше працює. Що зменшує й інші витрати.

  1. Слідувати інструкціям виробника

Порада – максимально проста. Але її часто ігнорують. При використанні правильних мастил та підтримці їх на необхідному рівні екскаватору (бульдозеру, навантажувачі, крану тощо) працювати легше.

Чистота радіаторів, повітряних фільтрів, належний рівень тиску у шинах – маленькі деталі ефективної роботи вашої техніки.

  1. Звертати увагу на екрани моніторингу

Сучасніші моделі будівельної техніки часто йдуть з вже вбудованою системою, що показує де та що саме працює не так.

  1. Намагатися використовувати новіші моделі

Звісно, оновлювати автопарк кожен рік – дороге задоволення. І чи варто це робити. Але якщо у роботах постійно задіяна певна будівельна техніка старих моделей, можливо, варто порахувати, чи не буде вигідніше придбати новішу. Аби таким чином зекономити на паливі та регулярному ремонті.

  1. Правильно керувати машинами

Вміти не просто виконувати операції, а робити це з найбільшою ефективністю та найменшими витратами як палива, так і зусиль – справа, що потребує уваги та досвіду. Але належний підхід до управління будівельною технікою також дозволяє як заощадити паливо, так і пришвидшити будівництво.

Ми стежимо, щоб техніка з нашого автопарку була у гарному стані. Всі машини проходять регулярний техогляд. Тому якщо вам потрібно орендувати будівельну техніку – будь ласка, звертайтеся до нас за номерами телефонів або через контактну форму на сайті. Наші менеджери зможуть підказати оптимальний варіант.