7 варіантів використання грейдера

Автогрейдер – це самохідна техніка, яка має регульований відвал між передньою та задньою осями. Відвал може використовуватися для:

  • Вирівнювання поверхонь
  • Різання
  • Розкидання матеріалу

Також на машину можна встановити різне навісне обладнання.

Є два типи автогрейдерів, в залежності від розташування рами. Жорсткий тип рами має одну вісь і не може повертатися в обох напрямках навколо однієї точки, в той час як шарнірний тип рами має шарнір між двома осями. Грейдери такої моделі можуть працювати на малих будівельних майданчиках.

Розглянемо сьогодні де і чим корисна ця техніка.

Вирівнювання ґрунту

Грейдер – одна з найкорисніших машин при будівництві доріг. Бо для «полотно» для всіх подальших робіт має бути підготовленим і рівним – для чого землю розрівнюють грейдером.

Переміщення ґрунту

Автогрейдери корисні при переміщенні викопаного ґрунту з одного місця в інше.

Створення ухилів

У проєкті можуть бути зазначені ухили. Грейдером їх створювати швидко і зручно.

Розпушення

Початковий етап дорожнього будівництва передбачає повне зняття шару ґрунту. Після цього грейдером можна насипати і розрівняти інший необхідний матеріал.

Риття траншей і канав

Для риття траншей і канав до грейдера може бути приєднаний кігтеподібний агрегат, який називається розпушувачем. Застосування особливо корисно при створенні дренажних систем.

Прибирання снігу та льоду

Залежно від глибини снігу, на автогрейдері можуть бути встановлені різні відвали або плуги, наприклад V-подібний плуг. Після цього техніка придатна для копання та прибирання льоду або снігу з вулиць.

Змішування матеріалів

Хоча для цього є спеціальні машини, за їх відсутності матеріали можна змішувати і грейдером.

Грейдер необхідний при будівництві і ремонті доріг. У нашому автопарку є машини різної ваги та потужності. Тому якщо вам потрібен автогрейдер для дорожніх робіт – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони зможуть підібрати найдоречніший за специфікою і об’ємом робіт варіант.

Написано на основі матеріалу з сайту www.my-equipment.com