Будівництво у дощовиту погоду

На будівельний майданчик за будь-яких обставин місце підвищеної небезпеки. Тому існують правила роботи, яких дотримуються завжди. Але дощі створюють додаткові складнощі.

Поверхні стають слизькими, зменшується зчеплення, можливі короткі замикання електрики, погіршується видимість…

Розглянемо, як готуватися до сезону дощів і що робити якщо така погода спіткала ваше будівництво.

Зазначимо, що найкращий варіант – підготовка. Якщо ви розумієте, що проєкт буде розбудовуватися за вологої погоди, раціональніше і простіше подбати про це заздалегідь. Хоча це не обов’язково, і більшість цих речей можна зробити безпосередньо коли є необхідність, набагато простіше спокійно підготуватися заздалегідь.

Осінній дрескод

Робітникам потрібен водонепроникний одяг, що не буде сковувати рухів і заважати. Окрім цього, взуття не має ковзати на слизьких поверхнях.

Захист майданчику

Працювати під час сильного дощу складно, до того ж він псує обладнання. Тому якщо є можливість, варто укрити ділянки активних робіт. Наприклад, водонепроникним брезентом.

Фундамент і бетон

Є деякі роботи, що під час сильних дощів виконувати або неможливо, або дуже складно.

Це роботи з фундаментом, бо постійні опади і волога заважають і заважають роботі, і негативно впливають на її результат.

Тому це варто робити або за сухої погоди, або організувавши укриття.

Знаки

Стандартні правила безпеки особливо важливі за таких умов. Варто упевнитися, що всі потенційно небезпечні зони (і будівельний майданчик загалом) позначені яскравими знаками і стрічками, які видно за будь-якої погоди.

Це допоможе уникнути нещасних випадків – що мають більшу вірогідність статися коли навколо погано видно і ненадійно пересуватися.

Безпека електрики

Всі електроприлади і лінії постачання мають бути сховані від опадів, щоб уникнути коротких замикань і подальших проблем.

Звісно, на це варто звернути увагу ще при облаштуванні будмайданчику, але за частих дощів регулярні перевірки не будуть зайвими.

Ми та наші спеціалісти працювали на багатьох об’єктах за різних умов. А тому знаємо і вміємо орієнтуватися у складних і несподіваних ситуаціях.

Отже, якщо вам потрібна допомого у будівництві, або ви шукаєте будівельну техніку в оренду – будь ласка, телефонуйте нам за вказаними номерами, або пишіть через контактну форму. Ми подбаємо про всі етапи виконання робіт, навіть несподівані 😊.