Чому сипучі матеріали краще перевозити самоскидом?

Будівництво будь-якого об’єкту потребує матеріалів. А їх зручніше за все доставляти автотранспортом. А найкращий автотранспорт для цього – самоскиди.

Але чому? Розглянемо переваги цього способу перевезень і на що варто звернути увагу при цьому.

Чому самоскид?

Будівництво більшою частиною потребує сипучих матеріалів (пісок, щебінь, гравій тощо). Тому логічно задіяти самоскид через саму його конструкцію – кузов машини для цього і зроблений.

Розмір

Зазвичай на майданчик привозять сипучі матеріали великими партіями. Оренда самоскида це можливість підібрати машину як раз під необхідний об’єм, щоб не треба було ані переплачувати за завеликий автомобіль, ані доставляти вантаж у декілька заходів.

Конструкція

Кузов самоскида може висипати будматеріали чітко у потрібне місце. Не треба наймати людей для розвантаження машини, або відволікати працівників від основних задач. Це економить як час, так і людські ресурси.

Рентабельність

Оренда самоскиду для перевезень будматеріалів – логічний крок, бо так можна бути впевненими, що весь вантаж доїде до майданчику як треба і вчасно. Ця послуга включає і завантаження-відвантаження матеріалів. Тому не треба турбуватися окремо про ці сторони процесу і витрачати на них додаткові гроші.

Особливості перевезень самоскидом

Коротко розглянемо, яких правил дотримується наша компанія «Вайт» при транспортуванні самоскидами, і на що варто звертати увагу вам:

  • Безпека машини – всі наші самоскиди регулярно проходять техогляд
  • Правильна її подача на завантаження – досвідчений водій про це подбає
  • Завантаження за правильних умов – на естакаді або насипу
  • Правильно розрахована вантажність машини – це питання узгоджує менеджер

Коли варто обрати іншу машину?

Якщо ваш вантаж треба перевезти на далеку відстань, або йому не варто знаходитися на відкритому повітрі – варто обрати інший автомобіль. У нашому автопарку є цементовози та цистерни на випадок коли треба перевезти не сипучий монтаж.

Тож якщо маєте потребу у перевезенні будівельних матеріалів – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів через контактну форму на сайті або за номерами телефонів. Вони підберуть найкращий варіант.