Дорожні фрези: що це та як вибрати кращу

Дорожню фрезу використовують при ремонті доріг. Це машина, що стає в нагоді на перших етапах цього процесу. Фреза здатна подрібнювати та знімати шари ґрунту, зрізати асфальтобетон чи бетон для заміни, допомагає виконати ремонт ям.

Автомобільні дороги зазнають шкоди як через інтенсивне користування ними, так і різні погодні умови. Найбільш уразливим в цьому випадку є верхній асфальтобетонний шар. Зазвичай, з ним і взаємодіє ця техніка, створена для покращення цього найчутливішого до змін шару.

Окрім ремонту, фрези застосовують і при будівництві нових доріг або їх реконструкції. Вона укріплює слабку ґрунтову основу, чи створює її покращені шари. При відновленні, фреза здатна регенерувати пошкоджені місця дороги.

Окрім цього, машини використовують для зняття дорожньої розмітки, створення шумових смуг безпеки, збільшення шорсткості дороги, нарізання швів у асфальтобетоні, стабілізації ґрунту, холодної регенерації.

Але всі ці задачі потребують особливих конфігурацій техніки.

Зазвичай ці машини розрізняють за:

  • Шириною барабану
  • Шириною фрезерування
  • Глибиною обробки
  • Шириною різців
  • Виробністю
  • Потужністю

Звичайно, важливо враховувати всі моменти при виборі моделі фрези, але основним є ширина фрезерування.

Від характеру робіт залежить вибір моделі. Якщо ви повністю знімаєте шар покриття з дороги, краще обрати більшу фрезу. А коли потрібна техніка для ремонту ям на вулицях міста, де багато перешкод, краще обрати малу модель.

Зрізаний фрезою асфальт використовують як вторинний будівельний матеріал, при виготовленні нового асфальту.

Якщо у вас є питання стосовно оренди фрези – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів за телефонами чи через форму.