Два нових бетоновози

Нова техніка нашого автопарку – бетоновози.

Це – необхідні майже для будь-якого будівництва машини, бо мало що можна сконструювати без бетону.

Завдяки гарному шасі, така техніка здатна перевозити матеріал у складних дорожніх умовах зі швидкістю до 60 км/год, та при температурі від -30 до +40 градусів.

Барабан бетоновозу забезпечує однорідність бетонної суміші та її придатну для робіт консистенцію.

Ми придбали дві машини – одну з об’ємом барабану 9 метрів кубічних. Це є оптимальним для більшості робіт, оскільки такий варіант дозволяє перевезти достатньо велику кількість суміші, не порушуючи при цьому правила навантаження осей машини на автомобільних дорогах.

Це популярний варіант через свою багатофункціональність. Для більшості робіт підходить саме такий об’єм барабану, бо він гарно поєднує різні характеристики машини.

А другу – з більшим об’ємом барабану (16 метрів кубічних) та рукавом для подачі бетону.

Обладнання бетоновозу таким рукавом полегшує роботи на майданчику – не обов’язково під’їжджати до ділянок, де необхідно залити суміш.

Завдяки цьому будівництво прискорюється.

Наш бетоновоз уже довів свою ефективність при реставрації стадіону спортивної школи у Софіївці, де не завжди було зручно наближатися близько до робіт.

Тому, якщо Вам необхідний великий бетоновоз з можливістю подачі матеріалу через рукав – це гарний варіант.

Який з них краще обрати – залежить від характеру будівництва. Тому, якщо Ви хочете орендувати бетоновоз чи виникли якісь питання – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними телефонами або через форму на сайті.