Капітальний ремонт дороги

Якщо покриття вже у занадто поганому стані для ямкового ремонту, настає час для капітального ремонту.

Під час нього відновлюють всі шари дороги. Окрім цього, можливе збільшення ширини проїзної частини.

Капітальний ремонт дороги потрібний, коли частковими покращеннями вже не можна виправити ситуацію, бо пошкоджено занадто багато шарів покриття. Частими причинами цього є:

  • Відсутність своєчасного поточного ремонту
  • Недотримання технології при будівництві дороги
  • Помилки проєктування
  • Зміни рельєфу
  • Різні природні явища (паводки, землетруси тощо)

Капітальний ремонт дороги включає демонтаж старого асфальту, підготовчі роботи та асфальтування.

Розглянемо кожний етап детальніше.

Демонтаж асфальту буває повним та частковим. При повному неможлива його подальша переробка, тому є невигідним, але потребує менш складної техніки та є простішим.

Частковий демонтаж здійснюється фрезою, яка подрібнює старий асфальт. Потім його вивозять на завод, де переробляють на новий асфальт. Це дозволяє значно економити гроші.

Наступним кроком є нанесення гарячого бітуму чи бітумної мастики на нижні шари асфальту. Це підготовчі роботи.

Останнім є асфальтування, що виконують спеціальні машини – асфальтоукладачі та катки. Це останній етап капітального ремонту дороги.

Важливо зазначити, що всі три кроки тісно між собою пов’язані, тому додержання технології важливо на кожному етапі. Часто причинами швидкого руйнування покриття є помилки ще на етапі будівництва чи ремонту дороги, що ускладнює її подальше утримання.

Економія при капітальному ремонти дороги перетвориться на постійну необхідність витрачати гроші на підтримку нормального стану покриття. Це погіршує не тільки користування ним, але і робить пересування такою дорогою менш безпечним.

Тому, якщо вам потрібний капітальний ремонт дороги, ми готові оказати необхідні послуги чи надати в оренду техніку. Наш автопарк має машини для виконання дорожніх робіт.

Якщо ви бажаєте орендувати техніку, чи виникли питання – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефону або через форму на сайті.