Колісні екскаватори: сфери використання

Колісні екскаватори – техніка, якою можна виконувати не тільки землерийні роботи. Вона також здатна бути основою для навісного обладнання. Це робить колісні екскаватори гарним варіантом при виборі техніки для ремонту чи будівництва доріг, на комунальних об’єктах.

Тож розглянемо основні сфери використання цих машин.

Спочатку варто зазначити, мабуть, єдині місця, при роботі на яких варто обрати плазунову техніку. Це великі або мулисті схили, де колісним машинам буде важко втриматися.

Вигідно застосовувати їх при роботах у місті, коли необхідно перевезти машину по дорозі. На будівельному майданчику такий екскаватор не псує бетон та є мобільним.

Окрім цього, машина здатна:

  • Буксирувати причеп з навісною технікою
  • Транпортувати матеріали
  • Завантажувати їх у машини
  • Використовувати навісне обладнання

Останнім часом будівельники та інженери знаходять все більше варіантів використання колісного екскаватора. Зараз за допомогою цієї техніки також міняють трубопроводи інженерних систем, облаштовують тротуари та стоянки, розширюють або відновлюють злітні смуги.

Через можливість завдяки навісному обладнанню змінити конфігурацію колісного екскаватора, його можна підлаштувати саме під ваші потреби та особливості робіт. 

Тому ці машини мають ряд переваг як перед плазуновими, так і навіть перед фронтальними навантажувачами.

Завдяки власній маневровості та легкості облаштування новим обладнанням легко підібрати необхідну комбінацію для швидкого завершення робіт.

Якщо вам потрібен колісний екскаватор – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів, які допоможуть підібрати оптимальний варіант.