Кращі ігри симулятори будівництва

Іноді хочеться розважитися. З цими іграми можна будувати, знаходячись у затишку дому. Розглянемо цікавинки та особливості кожної.

Roadworks – The Simulation

У цій грі треба будувати різні дороги – від другорядних сільських до автомагістралей. При цьому виконувати треба всі етапи створення покриття. Для цього є різна техніка: від фрези до котка і екскаватора.

Завдання з кожним рівнем все складніші та різноманітніші, від ямкового ремонту та розширення дороги до будівництва з нуля.

Гра є на англійській та німецькій мовах, інтерфейс зрозумілий інтуїтивно. Вона не потребує багато ресурсів, можна запустити на більшості комп’ютерів.

Construction Simulator 2015

Гарна версія симулятора будівництва. Тут можна керувати 15 машинами – реальних моделей від LIEBHERR, STILL і MAN. Завдання різні – від створення фундаменту до монтажу даху.

У відкритому світі можна знайти справу до вподоби – поля, будівельні майданчики та дороги потребують уваги. Оскільки у грі ви розвиваєте будівельну компанію, чим більше робіт якісно виконано, тим різноманітніші та цікавіші завдання можна обрати.

Можна грати з друзями у командному режимі (до чотирьох людей).

Гра на ПК, за бажання можна завантажити версію 2014 року для телефонів. Підтримує 12 мов, серед яких англійська, польська та російська.

SimCity BuildIt

Безкоштовна гра для телефонів, де ви – головний архітектор міста. Побудуйте його з нуля.

У цій грі акцент скоріше на організації процесу – треба знаходити матеріали, наймати спеціалістів, продумувати інфраструктуру.

Завдяки їй можна зрозуміти, наскільки продуманим є кожне місто – від створення окремої будівлі до транспортної системи, все має бути комфортним для його мешканців, інакше вони не будуть там жити.

Heavy Excavator Simulator

Тут продумані деталі оперування великим екскаватором на будівельному майданчику. Розробники приділили увагу тонкощам керування та механіці гри, тому виконувати різні завдання цікаво.

Окрім цього, можна обрати, яким саме екскаватором ви хочете керувати. Для різних завдань доречні різні моделі.

Гра на ПК, також не потребує великих ресурсів. Підтримує 10 мов, серед яких англійська, польська та російська.

Сьогодні ігрова індустрія дуже розвинена – тому цікаво, як вона вбирає в себе аспекти інших сфер нашого життя. Поєднання з будівництвом хоча і може здатися неочікуваним. Але це – цікавий спосіб зрозуміти процеси на майданчику для не пов’язаних з цим людей, чи розважитися для тих, хто працює у цій сфері.