Криворізький напівмарафон “Steel run”

14 жовтня, у День захисників та захисниць України, відбувся напівмарафон «Сталевий забіг». Одним зі спонсорів заходу стала компанія «Вайт».

Кривий Ріг – місто, у якому розвинена металургія, гірничодобувна галузь, багато шахт. Це робить його одним з найпотужніших промислових центрів України. Але, на жаль, у всього є негативні сторони – наприклад, розповсюдженість серцево-судинних захворювань. Одним з методів їх профілактики є біг, бо він укріплює серце, розвиває витривалість.

Окрім цього, однією з великих проблем сучасного міського життя є гіподинамія – відсутність необхідного фізичного навантаження. Біг також є одним з найпростіших способів подолання цього. Для того, щоб бігати, не потрібне спеціальне обладнання чи багато часу – кожен має можливість вибирати той темп та дистанцію, який йому комфортний.

Тому для заохочення криворіжців до бігу, міська влада зі спонсорами (серед яких і наша компанія «Вайт») влаштувала цей захід.

На марафоні можна було обрати дистанцію 21, 10 чи 5 км. Крім цього, був проведений Кубок Шкіл – 1 коло 3 км та дитячі забіги по 100 та 200 метрів.

У заході взяли участь більше тисячі людей з різних куточків України.

Також під час заходу пройшов флешмоб зі скандинавської ходьби – його учасники пройшли від квіткового годинника до 95 кварталу.

Ми раді підтримати таку ініціативу – що йде на користь усім жителям Кривого Рогу. Бо здоров’я є запорукою благополуччя, а отже і успішного розвитку нашого міста в цілому.

Марафон «Steel run», поєднав у собі багато важливих для Кривого Рогу питань – фізичної активності, зацікавлення молоді у спорті, ситуацію з серцево-судинними захворюваннями. Окрім цього, завдяки події до міста приїздили гості, що гарно для розвитку туризму. Кривому Рогу є що показати, тому гарно, що сталася нагода показати це атлетам.