Перевезення будівельних матеріалів

Щоб роботи йшли без проблем і в строк потрібно розрахувати кожен етап. Матеріали – одна з основ будь-якого будівництва, тому важливо завезти їх вчасно і у потрібній кількості.

Нюанси перевезення різних видів будівельних матеріалів і яка стане у нагоді техніка – нижче.

Види матеріалів

Перш ніж продумувати план доставки варто зважити на особливості вантажу. Різні будівельні матеріали потребують різних умов:

  • Сипучі можуть бути фасовані чи нефасовані
  • Суміші і субстанції можуть потребувати особливої температури чи пакування
  • Асфальт, цемент та бітум потрібно підігрівати і бажано перемішувати
  • Крихкі матеріали (плитка, декоративні матеріали) необхідно кріпити.

Від того, перевезення якого матеріалу вас цікавить буде залежати, яку машину треба орендувати.

Вибір техніки

Від того, який матеріал необхідно перевезти, залежить і вибір техніки.

Найпростіша ситуація з сипучими вантажами – для них можна орендувати самоскид.

Цеглу, бруківку і плитку перевозять в упаковці і закріпленими на дерев’яних палетах. Так матеріали фіксують, щоб несподіванки у дорозі їх не пошкодили. По будівельному майданчику або на невеликі дистанції подібні матеріали транспортують навантажувачами.

З цементом дещо складніше, суміш потребує перемішування й особливого температурного режиму. Але у автопарку компанії «Вайт» на цей випадок є цементовози, що підтримують необхідні умови.

Для перевезення сухих упакованих сумішей вантажний транспорт буде вдалим вибором. Тільки важливо впевнитися що вони ізольовані від вологи.

Ми маємо техніку для перевезень будь-якого з перелічених будівельних матеріалів – від цистерн до самоскидів і навантажувачів. Тому якщо ви шукаєте де орендувати машини для перевезень або будівельних робіт – будь ласка, пишіть нам через контактну форму на сайті або телефонуйте менеджерам за вказаними номерами телефонів. Вони допоможуть підібрати варіант з адекватним балансом ціни і часу.