Перевезення будівельної техніки (частина 2)

Розглянемо особливості транспортування кожного виду техніки.

Першим важливим чинником є те, колісною чи плазуновою є машина. Від того, на якому хожу техніка, залежить спосіб її кріплення.

Навантажувачі

Їх перевозити неважко – майже як легкові автомобілі. З цим впорається евакуатор, або можна використати буксир (з дотриманням невеликої швидкості).

Різна будівельна техніка

Вага машин має значення при транспортуванні:

  • Міні-екскаватори, гідромолоти, компресори та інші невеликі автомобілі можна перевозити на вантажівках. Вони легкі та зазвичай з такою технікою проблеми немає, вона не потребує особливих умов.
  • Важка техніка потребує більше уваги. Для її транспортування використовують спеціальний транспорт, часто трали з низькими платформами.

При виборі такого тралу треба враховувати його висоту та ширину, бо різні машини мають різні габарити, що можуть не вписуватися у стандартні розмірі. У такому випадку застосовують розширники.

Бульдозери та екскаватори

Важливо пам’ятати про всі умови, вказані вище.

Основним фактором, що необхідно враховувати при перевезенні таких машин є кут нахилу тралу при в’їзді техніки на платформу – він не має перевищувати 15 градусів.

Ще одним способом розміщення плазунової техніки на платформі є такий, коли плазуни знаходяться по її боках, а днище розташовується так, щоб основне навантаження було на центральній балці тралу. Це робить конструкцію стійкішою.

Крани

Щоб зменшити висоту машини знімають проміжні секції стріли, потім її опускають, після чого кран встановлюють на трал. Маршрут треба будувати так, щоб кут нахилу дороги не перевищував 5% для повздовжнього та 3%  для поперечного.

Наші менеджери та фахівці допоможуть вам перевезти техніку на будівельний майданчик швидко та без зайвих пригод, бо знають особливості кожного виду будівельної техніки. Тому якщо вам необхідно транспортувати техніку – будь ласка, телефонуйте за вказаними телефонами або заповнюйте форму на сайті.