Перший в світі прозорий ківш для колісних навантажувачів

Doosan Infracore представила перший в галузі колісний навантажувач з функцією «прозорого ковша».

Прозорий ківш – це система, яка дозволяє водієві колісного навантажувача бачити навіть сліпі зони перед ковшем через монітор в кабіні. Інноваційна система записує зображення перед колісним навантажувачем з камерами, встановленими вгорі і внизу, і показує об’єднані зображення в реальному часі з використанням методу криволінійної проекції.

Передня частина колісного навантажувача вважається серйозною проблемою безпеки через сліпих зон. Однак за допомогою функції прозорого ковша водій може легко перевірити сліпу зону перед ковшем за допомогою монітора, щоб запобігти нещасним випадкам. Ще одна перевага полягає в тому, що він може значно підвищити ефективність роботи, дозволяючи дивитися вперед через монітор під час вантажно-розвантажувальних робіт або перенесення грунту і піску.

Doosan Infracore – перша компанія, яка розробила і застосувала функцію фронтальної проекції, подібну прозорого ковшу для будівельної машини. Doosan Infracore подала заявку на патенти на нього в Кореї, Північній Америці, Європі та Китаї. Компанія представила технологію і отримала позитивні відгуки на виставці CES 2020 року, що пройшла в Лас-Вегасі в минулому році.

«Оскільки стандарти безпеки будівництва були значно посилені, передова система безпеки стала ключовим варіантом обладнання. Ми плануємо продовжити розробку функцій, які можуть захистити безпеку водіїв і найближчих робочих, і очолити створення безаварійних будівельних майданчиків », – Про це заявив офіційний представник Doosan Infracore.