Підготовка будівельного майданчика (частина 1)

Це процес, що має багато кроків. І від якості і правильності виконання кожного залежить наскільки простим і надійним буде будівництво.

Підготовці варто приділяти таку саму увагу, як і самим роботам. Тому сьогодні ми зосередимося на перших її етапах. Розглянемо, як починають готувати місцевість до будівництва.

Що спадає на думку коли думаєш про організацію будівельного майданчику?

  • Розчищена поверхня
  • Підведені комунікації
  • Інфраструктура для робітників

Це важливі фактори, але далеко не всі. Починається підготовка будівельного майданчику з безпосередньо доступу до нього.

Організація дороги

Якщо будівництво велике і буде задіяна важка техніка, варто подумати, чи зможе вона вільно доїхати до будмайданчику. Важливий баланс: будівництво нової дороги коштує дорого, але не вся техніка здатна чи має право пересуватися дорогами загального користування.

Розчищання території

Складність робіт залежить від конкретного майданчику: чи є на ньому старі споруди, кущі та дерева, комунікації. Будівлі і комунікації демонтують, зелені насадження пересаджують або вирубують.

Потім знімають родючий шар ґрунту і укріплюють основу майбутнього майданчику. Якщо рівень ґрунтових вод високий і це небажано для проєкту, прокладають дренажну систему.

Планування

Бульдозером вирівнюють поверхню. При цьому починають роботи з найнижчих точок майданчику.

Спочатку роблять зовнішні укоси. Важливо, щоб їх кут і висота були рівномірними. Для цього використовують екскаватор з планувальним ковшем.

Після цього розрівнюють дно майданчику, утрамбовують землю для його укріплення.

Після роботи екскаватора бульдозером рівняють ґрунт там, де це необхідно. Бульдозер використовують і під час планування основи котловану під величезні споруди на ділянках, на яких технічно неможливий перебір ґрунту.

У нашому автопарку є як бульдозери, так і екскаватори з різними об’ємами ківшів. Ми не тільки запропонуємо потрібну техніку, а і виконаємо потрібні роботи. Бо наші спеціалісти постійно працюють на різних об’єктах і мають різноманітний досвід.

Тому якщо вам потрібна будівельна техніка, або ви шукаєте хто б зміг підготувати будівельний майданчик (і не тільки підготувати) – будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів через форму на сайті або за вказаними номерами телефонів.