Перевезення самоскидами

Перевезення самоскидами – дуже зручний спосіб доставити сипучий вантаж і деякі будматеріали, не витрачаючи при цьому час на їх розвантаження. Наша компанія пропонує дану послугу за вигідними тарифами. Ми пропонуємо самоскиди різного розміру і вантажопідйомності. Завдяки цьому можна доставити від 1 кубометра матеріалу до декількох десятків кубів.

Наш автопарк досить великий, завжди в наявності вільні, технічно справні автомобілі. У нас можна орендувати техніку як з водієм, так і без. Перший варіант найбільш вигідний, так як вам не потрібно шукати для виконання робіт співробітника або тримати його в штаті. Наш водій приїде у зручний для вас час, сам буде стежити за розвантаженням і завантаженням машини, її станом, обслуговуванням. Вартість оренди вже включає послуги водія, тому доплачувати нічого не треба.

Наша компанія самостійно обслуговує автопарк, тому ви можете бути впевнені в тому, що вам буде надана надійна техніка. Ми допоможемо вам забезпечити безперебійну роботу вашої будівництва. Машини доступні в будь-який час доби. У нас є різноманітні самоскиди, вантажоперевезення якими можливі як по асфальтованих, так і по грунтових і земляним дорогах. Ми все доставимо на об’єкт, де б він не знаходився.

Отже наша техніка до ваших послуг. Телефонуйте, або залишайте заявку на сайті

(096) 377 00 77

(097) 772 72 77