Послуги цементовоза

Цемент як будівельний матеріал відноситься до числа основних, базових, бере участь як в капітальних роботах, так і в оздоблювальних. Оскільки попит на продукцію стійкий протягом усього року, послуги з її транспортуванні також затребувані. Виробництво суміші присутній у багатьох регіонах України, цим видом діяльності нікого не здивуєш, а ось за доставку до пункту використання візьмуться не всі логісти. Одним з факторів трудомісткості логістичної задачі є питома вага матеріалу. Звідси виникають високі вимоги до зайнятого в переміщенні транспорту та його вантажопідйомності.

Перевезення цементу здійснюється безтарним і тарних способом.

Тарна методика вимагає забезпечення постійного температурного режиму, який не повинен перевищувати 100С. Приймання та передача вантажу ведеться за кількістю місць і вагою сировини. Завантаження упакованого в мішки складу може проводитися як ручним, так і механізованим способом (за допомогою автокара). Метод досить витратний, оскільки передбачає оплату робочих за розфасовку, включає вартість тари. Крім того, процес фасування і застосування супроводжується значними втратами суміші і її забруднення. Такий варіант підходить для поставки партій для подальшого перепродажу в торгові точки.

Безтарний спосіб здійснюється за допомогою машини для перевезення – цементовозів. Прийом і передача відбуваються за документами при наявності пломби і її цілісності. Насипний матеріал навалом вантажиться в цистерну цементовоза за допомогою шланга великого діаметра, при цьому виключається застосування людського ручної праці, мінімізуються втрати сировини і оптимізується собівартість завдяки економії на заробітній платі. Коли склад доставляється до місця кінцевої локації, розвантаження виконується силою дизельного або електричного компресора, що створює тиск усередині цементовоза. Цією примусовою циркуляцією цемент виходить через патрубок. Спосіб екологічний: під час розвантаження та завантаження частки складу не потрапляють в навколишнє середовище.

Отже наша техніка до ваших послуг. Телефонуйте, або залишайте заявку на сайті

(096) 377 00 77

(097) 772 72 77