Що краще для ваших потреб? Екскаватор-навантажувач проти екскаватора та міні-навантажувача

Дві машини кращі за одну, чи одна машина краща від двох? Залежно від вашої заявки, умов місця роботи, обмеженості простору, потреби у швидкій роботі та потенціалу використання, відповідь варіюється.

Приймаючи рішення про те, яку техніку обрати, немає однозначної відповіді. Ми попросили експертів зважити, що слід враховувати для цілого ряду застосувань та змінних, які потрібно мати на увазі, вирішуючи, яка саме машина чи комбінація обладнання вам підходить.

Коли використовувати екскаватор-навантажувач, а коли міні-навантажувач та екскаватор?

Будівельні майданчики
Кілька наших фахівців зауважили, що тип та розмір робочої ділянки, як правило, є вирішальним фактором при виборі обладнання для будівельних робіт. Більші комерційні будівельні проекти, швидше за все, виграють від використання екскаваторів-навантажувачів, тоді як менша будівельна площадка, або в міському центрі, або для житлової забудови, як правило, більше підходить для міні-екскаваторів та міні-навантажувачів, які краще застосовувати у вузьких просторах між будівлями.

Фахівці рекомендують спочатку врахувати ваші потреби в навісному обладнання , перш ніж приймати рішення про те, який варіант носіїв найкраще підійде для вас. Вам потрібні різні ковші? Молотки? ножиці? І чи потрібно копати траншеї і прокладати трубопроводи? “Найцікавіше в міні-навантажувачах полягає в тому, що вони універсальні, що стосується навісного обладнання”, – кажуть вони, додавши, що широкий вибір спеціальних навісних пристроїв, доступних для міні-навантажувачів та компактних навантажувачів, дозволяє їм виконувати багато завдань.

Приймаючи рішення про машини для будівельних робіт, відправною точкою повинні бути типи матеріалів, які збираються переміщувати на робочі місця. Це може бути не просто бруд – такі матеріали, як пиломатеріали та труби, потрібно брати до уваги. Екскаватори-навантажувачі тут мають перевагу, оскільки пиломатеріали або труби можна покласти зверху на ківш, обв’язати їх та перемістити. Вила для піддонів також можуть бути прикріплені до екскаватора для розвантаження вантажівок. Також, якщо вам потрібно причепити своє обладнання, ви можете отримати міні-екскаватор на меншому причепі, ніж екскаватор, і слід враховувати ці логістичні та витратні кошти.

Комунальні роботи
Для комунальних робіт вибір машини буде залежати від необхідної глибини копання та розміру роботи. Міні-екскаватори популярні для житлово-комунального господарства, волоконно-оптичних та траншейних робіт, тоді як екскаватор-навантажувач більше підходить для каналізаційних робіт. “Зазвичай каналізація вимагає екскаватора через вимоги до підйому та глибини траншеї”, хоча деякі підрядники вважають найефективнішим утримувати компактний екскаватор попереду міні навантажувача, інші планують працювати, щоб екскаватор виконував траншею, екіпаж встановлював або збирав інженерні комунікації, а потім екскаватор повертається навколо для засипки”.

Для більших робочих місць на відкритих майданчиках міні-екскаватори та міні-навантажувачі можуть бути перевагою. “Ви можете виконувати одразу два завдання, коли міні-екскаватор копає траншею, а потім міні-навантажувач може йти ззаду, наповнюючи його назад. Все залежить від того, який тип комунальних послуг і наскільки велика труба”.

Проекти благоустрою
Тиск на ґрунт є найбільш очевидною проблемою для проектів благоустрою – і їх більш високий тиск на грунт робить екскаватори тут у невигідному положенні. CTL або міні-екскаватор на гумових колесах забезпечать найменше завад.
“Комбінація міні-навантажувача та компактного екскаватора – це чіткий вибір для озеленення, зазвичай розмір майданчика не дозволяє екскаватор-навантажувач, робота не вимагає екскаватора-навантажувача, а компактне обладнання викликає менше перешкод для ґрунту для власників будинків та комерційних замовників”

Універсальність навісного обладнання на міні-навантажувачі робить їх ідеальним вибором для ландшафтного дизайну. Спеціальні навісні пристосування дозволяють міні- навантажувачам обробляти пеньки та дерева, прибирати майданчик , завантажувати та розвантажувати піддони з дерну або блоку. Однак екскаватор ідеально підходить для копання в проектах ландшафтного дизайну, таких як земляні роботи для басейну.

Слід також враховувати потреби у прибиранні снігу – як міні-навантажувачі, так і екскаватори-навантажувачі можуть бути оснащені навісними пристроями для очищення снігу, але екскаватор-навантажувач має перевагу в розмірах, ніж вища кабіна для більшої видимості.

Міркування щодо обслуговування, вартості та використання екскаватора-екскаватора та міні-навантажувача
Існує декілька факторів витрат та обслуговування, які слід врахувати, наприклад, вартість заміни гусениць на шини, час, проведений на технічному обслуговуванні на одній машині проти двох, та час, що витрачається на щоденні огляди вашого обладнання – усі ці міркування матимуть використовуватись у визначені з використанням.

“Одним із плюсів наявності у вашому парку як міні-екскаватора, так і міні-навантажувача є можливість швидше виконати більше роботи, але ще одне потрібно враховувати, – це досвід ваших операторів. “Ми часто чуємо, що екскаватор-навантажувач або міні-екскаватор набагато простіший для нових або недосвідчених операторів порівняно з екскаватором. Однак, якщо у вас досвідчений екскаваторник, вони можуть адекватно виконати робочі обов’язки, необхідні в достатній кількості час “.

Кращій спосіб уникнути великих витрат на технічне обслуговування – це оренда обладнання. Це також означає, що вам не доведеться турбуватися про те, що обладнання недостатньо використовується. Тож звертайтесь до нас і ми виконаємо ваш обсяг робіт якісно і в зазначений строк.