Стріла автокрану: види та особливості конструкції

Найпомітніша частина крану це, звісно, його стріла. Вони бувають різних видів та з модифікаціями. Розглянемо принцип роботи та можливі варіації стріли крану.

Характеристики

Робота крану та її продуктивність залежить від:

  • Висоти підйому
  • Глибини опускання
  • Максимальної ваги вантажу
  • Швидкості маневрів
  • Габаритів машини

Види стріл

Основними є два види – баштові та телескопічні. Перші зручні при будівництві чи демонтажі висотних споруд, а друга категорія універсальна. Телескопічна стріла витримує велику вагу та гнучка, завдяки чому підходить для багатьох робіт.

Розглянемо детальніше її конструкцію.

Чим більше секцій, тим більше вантажу може підняти машина.  Найбільша їх кількість – чотири-п’ять, це для великих кранів, а звичайні мають по дві. Завдяки конструкції такі крани можуть їздити, як звичайні автомобілі.

У перетині стріла найчастіше прямокутна, але також існують трапезуваті, багатогранні та овоїдальні. Винахід останніх був дуже корисним, бо така форма перетину дозволяє полегшити конструкцію, збільшити міцність та довжину стріли.

Башенні стріли

Зазвичай основну роботу виконує «дзьоб» на її кінці, тоді як сама конструкція виступає для нього опорою. У більшості випадків мають тригранну форму.

Ґратчасті модифікації стріл складніші у монтажі, але можуть підіймати вагу більшу, ніж телескопічні.

У нашому автопарку є автокран, тому, якщо Вам потрібна така техніка – звертайтеся до наших менеджерів за вказаними телефонами або через форму на сайті. Оренда автокрану дозволяє заощадити гроші на ремонті, утриманні та обрати доречний для специфічних робіт варіант.