Три помилки при використанні екскаватора

Екскватори – один із найнеобхідніших видів будівельної техніки. Вони використовуються для багатьох видів робіт, при будівнцтві та демонтажу споруд, дорожніх роботах, у кар’єрах та на гірничих виробках.

Ці машини є незамінними у сучасній будівельній індустрії, бо завдяки ним можна розробляти навіть тверді ґрунти, виконувати роботи у малих просторах, чи демонтувати високі будівлі.

Але навіть користуючись такою надійною технікою, важливо пам’ятати правила, недотримання яких може призвести як до поламки машини, так і до поранень працівників.

Розглянемо три основні помилки при використанні екскаватору.

Неправильний підбір ковша

Через використання завеликого ковша роботи виконуються значно повільніше та менш якісно. Також це може призвести до поламання техніки. Тому важливо підбирати розмір ковша відповідно до параметрів екскаватора.

Використання неправильно підібраного екскаватору

Техніку необхідно обирати відповідно до об’єму та специфіки робіт. Це дозволить їх прискорити та виконати якісніше.

Відсутність перевірки безпечності виконання робіт

Хоча екскаватори – потужні машини, що можуть швидко та якісно виконувати різноманітні важкі роботи, необхідно пам’ятати, що ними керують люди. При недотриманні правил безпеки на будівельному майданчику, працівники можуть постраждати. Регулярний технічний огляд допомагає запобігти небезпечних ситуацій.

Ми приділяємо увагу подібним аспектам, бо розуміємо, що це важливо як для якісного виконання робіт, так і для їх безпечності. Тому, якщо вам необхідно арендувати екскаватор, виконати земельні роботи чи демонтувати споруду – заповнюйте форму на сайті чи телефонуйте за вказаними нижче телефонами. Наші менеджери допоможуть з’ясувати деталі.