Як обрати автокран в оренду

Автокран – важлива машина на будівельному майданчику. Через таку популярність існують різні моделі техніки, серед яких певні будуть підходити для конкретних робіт, а певні – ні.

Щоб мати доречну для конкретних задач техніку вигідно винайняти автокран з потрібними параметрами.

На що звернути увагу при оренді автокрану – нижче

Для чого потрібен автокран
Почнемо з головного – для чого взагалі ця машина?

Хоча відповідь здається очевидною – щоб підіймати важкі вантажі, це не єдиний варіант використання техніки. Окрім основної функції, автокраном можна:

  • Переміщати вантажі по майданчику
  • Доставляти їх до робочих що працюють на висоті
  • Полегшувати покрівельні роботи.

Умови роботи

При виборі будь-якої будівельної техніки в першу чергу варто подумати про умови, в яких вона має працювати.

Масштаби робіт, особливості ґрунту, приблизна вага вантажів, висота необхідного підйому – фактори, на які варто зважати при виборі автокрану.

Від цього залежить наскільки вдало і швидко техніка зможе впоратися з роботою.

Основні поради

Наведемо ще декілька пунктів, які необхідно врахувати при оренді автокрану.

  1. Технічні характеристики машини

Вантажність, максимальна висота підйому, вага машини – від цього залежить швидкість і результат роботи. Але з іншої сторони, винаймати більший за потрібний автокран теж не вигідно. Потрібно знайти баланс.

  1. Досвідчений кранівник

Зазвичай компанія, що пропонує послуги з оренди автокрану вже має свого спеціаліста. У такому випадку варто дізнатися про його досвід роботи і знання конкретної машини.

  1. Вчасний пошук

Щоб не квапитися і не погоджуватися на невдалий, але доступний варіант, бажано зайнятися цим питанням десь за місяць до початку робіт.

  1. Доставка до будівельного майданчика

Не вся будівельна техніка може самостійно пересуватися дорогами загального користування. Це пов’язано з великою вагою деяких машин. І хоча автокрани тому і авто, що їздять самі, все ж бажано уточнити це питання перед прийняттям рішення.

Це основні питання, на які варто звернути уваги при оренді автокрану. У нашому автопарку є дві машини різної потужності, що підходять для більшості будівельних чи демонтажних робіт.

Тому якщо вам потрібен автокран – будь ласка, звертайтеся до нас через контактну форму на сайті або за вказаними номерами телефонів. Менеджери компанії «Вайт» допоможуть з’ясувати питання і обрати техніку.