Як обрати будівельну техніку для проєкту?

У нашому автопарку багато машин – різних за потужністю, розмірами й іншими характеристиками. Але кожен проєкт – як і окремі роботи, потребують різного обладнання. Важливо знайти варіант, що буде найефективнішим при найменших витратах. Ось декілька наших порад, на що варто спиратися при виборі.
1. Техніка має підходити під умови проєкту

Очевидний початок, але не можемо не зазначити. Кожна машина створена, щоб виконувати певну функцію. І з нею вона впорається найкраще. Не варто намагатися зекономити, і, наприклад, виконувати роботи для бульдозера екскаватором. Це неефективно і тільки уповільнить роботи. Повільні роботи – більше простоїв – дорожче оренда.

2. Обирати машини одного типу
Чим «одностайніша» техніка на майданчику, тим краще. Варто віддавати перевагу машинам з одним типом двигуна. Так паливне питання буде трохи простішим.

3. Визначитися з необхідним розміром
Для цього треба розуміти масштаби проєкту. Немає сенсу орендувати найбільший двадцятитонний коток для ямкового ремонту прибудинкової ділянки, і навпаки – замала техніки при масштабних роботах теж недоречна.
Велика техніка дорожча у транспортуванні й обслуговуванні, але краще працює у складних умовах і швидше впорається з великим обсягом робіт.
Окрім цього, бажано, щоб усі машини на будівельному майданчику були приблизно одного розміру і потужності.

4. Знайти кваліфікованих спеціалістів
Хоча машина і її характеристики важливі, головний – оператор. Можливість найняти кваліфікованого робітника, що вправно керує технікою важить багато. Бо людський фактор у будівництві, як і у багатьох галузях, є важливим.

Тож, якщо підсумувати, то для правильного вибору орендованої техніки треба:

  • Визначитися з задачами і умовами праці
  • Правильно оцінити обсяг робіт
  • По можливості уніфікувати обрану техніку
  • Найняти надійних працівників

Планування – важлива частина будь-якого проєкту. Якщо підійти до підготовки уважно, то роботи пройдуть швидко, а результат буде надійним. Тому ми, компанія «Вайт», допомагаємо у підборі будівельної техніки в оренду і розглядаємо кожен випадок індивідуально. Будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів через контактну форму на сайті або за вказаними номерами телефонів – вони готові відповісти на всі питання.