Як вибрати бетоновоз

Для того, щоб техніка ефективно працювала та роботи проходили швидко, важливо правильно підібрати машину.

Розглянемо характеристики бетоновозів та характеристики, на які варто звернути увагу при виборі.

По-перше, необхідно подумати про необхідний об’єм суміші.

Зазвичай, у паспортних даних бетоновозів зазначають:

  • Максимальний об’єм перевізної суміші
  • Геометричний об’єм
  • Перший показник – найважливіший.

Існують моделі об’ємом від 2 до 15 кубометрів. Зараз популярними є машини з барабанами 9-10 кубометрів, бо це дозволяє перевозити достатню кількість суміші. Менші бетоновози зазвичай невигідні в утриманні, а більші не можуть бути задіяні у роботах у місті, до того ж можуть виникнути проблеми через завелике навантаження на осі.

Тому, якщо вам потрібний універсальний бетоновоз – зверніть увагу на об’єм 9-10 кубометрів. Для робот за містом, чи великих варто винайняти більшу машину.

Важливим є також матеріал барабану.

Зазвичай їх роблять зі сталі. Але від того, якої вона якості, залежить довговічність машини, а отже і якість суміші.

Тому зверніть увагу на марку сталі, та товщину стінок.

Швидкість вивантаження буває різною, але чим вона більша, тим краще. Важливою є змога одразу використати бетон та звільнити міксер.

Зазвичай, бетоновози роблять з вивантаженням назад. Це потребує допомоги ще однієї людини – щоб водій знав куди направляти жолоб. Існують, переважно на американському ринку, моделі де бетон вивантажують вперед – так водій сам контролює весь процес.

Ще можна вибрати від якого приводу буде працювати барабан – автономний чи від двигуна шасі.

Популярнішими є варіанти автономні, бо так навіть у екстрених ситуаціях бетон всередені не затвердіє. Але варто пам’ятати, що це збільшує масу машини.

Підвіска

Оскільки всередині бетоновозу постійно перемішується суміш, машині необхідна надійна стабілізація (особливо в умовах нерівних доріг). Найкращими є механічні підвіски, що стійкі до поперечних коливань.

Це – головні аспекти, що важливі при підборі бетоновозу. Але диявол у деталях, тому щоб підібрати оптимальний для Ваших робіт варіант – будь ласка, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами, або заповніть форму на сайті.