Як вибрати екскаватор (частина 1)

Правильна техника – запорука швидкого та якісного виконання роботи. Екскаватори часто використовують на будівельних майданчиках, оскільки вони можуть виконувати різні завдання. Але важливо обрати правильну машину – не занадто малу чи велику, щоб збалансувати між швидкістю та помірними витратами. То як обрати кращий варіант?

Існує декілька видів екскаваторів за специфікою роботи (це ми розглянемо у наступній частині), але їх всіх поділяють на малі, середні, стандартні та великі. Розглянемо кожен з варіантів детальніше.

Міні чи компактний екскаватор

Це машини вагою менше 6 тон. Їх застосовують у малих просторах. Перевагою цих екскаваторів є мобільність, тому для робіт у місті вони підходять гарно. Ремонт труб, каналізації, малих ділянок землі – там, де не потрібна більша машина та роботи не є масштабними, це найкращий варіант.

Середній екскаватор

Такі варіанти важать від 6 до 10 тон, їх використовують вже при будівництві чи демонтажу. Але зазвичай малих об’єктів, там де потрібна маневровість водночас з більшою ефективністю праці.

Стандартний екскаватор

Таким вважають машину вагою від 10 до 45 тон. Вони є найпопулярнішим варіантом, бо підходять для більшості будівельних та демонтажних робіт. Також вони підходять для використання навісного обладнання.

Великий екскаватор

Вагою від 45 тон, така техніка застосовується у великих проєктах, де потрібно виконати багато робіт за короткий час. І хоча в цьому плані у них конкурентів немає, два вагомих недоліка – велика вартість та проблеми з транспортуванням (такі екскаватори не можуть їздити по звичайним дорогам) змушують зважувати необхідність вибору саме них.

Так який же краще обрати?

Для того, щоб підібрати оптимальний, треба враховувати:

  • Наскільки глибоко треба розривати ґрунт – чим глибше, тим більшу машину варто обрати
  • Чи потрібно щось підіймати екскаватором – великі машини на це здатні, бо обладнані гідравлічною системою
  • Який бюджет проєкта – чим більша техніка, тим більше коштує оренда.
  • Умови робіт – великий чи малий майданчик, наскільки віддалені одна від одної ділянки проведення робіт
  • Розміри ківша – в залежності від характеру робіт, може знадобитися різний
  • Необхідність гідравлічної системи – вона стає до нагоди якщо Ви плануєте використовувати навісне обладнання. У такому випадку доречнішою буде велика машина.

У нашому автопарку є декілька видів екскаваторів як за типом, так і за розміром. Тому якщо Вам необхідно орендувати таку техніку – звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів за вказаними телефонами або через форму на сайті.