Як вибрати екскаватор (частина 2)

Коли на майданчику необхідно копати, екскаватор – найкращий вибір. Окрім цього, вони виконують ще багато робіт: від копання траншей до допомоги при демонтажу та прибирання сміття.

Їх використовують при будівництві доріг, у розробках породи, зведенні чи демонтажу споруд.

Існує декілька видів цих машин, важливо обрати доречну. Роздивимося п’ять видів екскаваторів, їх особливості та для яких робіт вони найкраще підходять.

Плазуновий екскаватор

Характерною рисою цих машин є спосіб пересування. Завдяки плазунам, вони здатні їздити по нерівним поверхням (наприклад, у кар’єрах), тому такі екскаватори застосовують при видобутку порід чи великих об’ємах будівельних робіт у складних умовах. Вони стабільніші та краще за інші машини балансують на нерівному ґрунті.

Кроковий екскаватор

Цю техніку вирізняє особливості механізму роботи. Він легший за плазуновий, але при цьому такий ж надійний. Але на цих машинах не можна працювати при температурах, нижчих за -30 градусів та при сильному вітру (більше 25 м/с).  

Їх часто використовують у великих земляних роботах – ритті каналів, будівництві тощо.

Мулосос

Дивно, але це також підвид екскаватору. Хоча в неї немає ківшу, така техніка має спеціальний рукав-трубу, що відкачує воду чи відходи. Вона необхідна для підземних робіт, а осушення території робіт зменшує вірогідність розмиття до 50%.

Ковшовий навантажувач

Теж причетна до «родини» екскаваторів, ця невелика техніка може маневрувати у малих просторах, а завдяки розташуванню ківшу також доставати над собою.

Екскаватор з подовженою рукояттю

Завдяки цій особливості конструкції, вони гарно підходять для робіт у важкодоступних місцях.

Стануть у нагоді при демонтажу, особливо якщо неможливо підібратися близько до об’єкту.

У нашому автопарку є колісні, плазунові та екскаватори-навантажувачі, яких достатньо для більшості будівельних та демонтажних робіт. Тому, щоб зясувати деталі чи орендувати екскаватор – звертайтеся будь ласка до наших менеджерів, які залюбки допоможуть.

Написано за інформацією з сайту bigrentz.com